وبلاگ
کاپرینا > مقالات > بازاریابی > مزایا صفحه فرود برای بازاریابی محتوا چیست؟

مزایا صفحه فرود برای بازاریابی محتوا چیست؟

اولین بازدید از سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همین بازدید اول است که می تواند تجربه کاربر از سایت را بسازد یا آن را به طور کلی نابود سازد. در بیشتر موارد، صفحه فرود به بازدیدکنندگان کمک می کند نوع برند را تشخیص دهند و بدانند چه کالاها یا خدماتی در سایت به فروش می رسد. در این مقاله سعی می کنیم برخی از مزایای استفاده از صفحات فرود را برای بازاریابی محتوایی بیان کنیم.

صفحه فرود به بهبود اولین تجربه کاربر از سایت کمک می کند

نیازی به تکرار این موضوع نیست اما باید بدانید که اولین تجربه کاربر از سایت بسیار مهم است. هر چقدر این تجربه خوب باشد تعامل کاربران با سایت هم بهتر خواهد شد. صفحه فرود در بیشتر موارد به عنوان درب ورود کسب وکارتان عمل می کند. اگر صفحه فرودی به خوبی طراحی شده باشد می تواند برای بازدیدکننده بسیار ارزشمند باشد و گام های بعدی را در اختیارش قرار دهد.

به تولید سرنخ و افزایش نرخ تبدیل کمک می کند

شکی نیست که صفحات فرود به ایجاد سرنخ های با کیفیت و افزایش نرخ تبدیل کمک می کند.

به تبلیغ محصولات و خدمات جدید کمک می کند

فرض کنید شرکت شما به تازگی نرم افزار جدیدی تولید کرده و می خواهد روانه بازار کند. چگونه می توانید افراد را درباره این موضوع باخبر سازید؟ به کمک صفحات فرود می توانید به چنین هدفی دست پیدا کنید.

به ایجاد اعتبار و اعتماد کمک می کند

صفحات فرودی که رویکرد مشکل/راه حل را اتخاذ می کنند به بازدیدکنندگان سایت نشان می دهند شرکت تان نیازهای موجود را درک می کند و راه حل خوبی برای این مشکلات دارد. شما می توانید با نشان دادن توصیه نامه های مشتریان و نظرات آن ها به کاربران جدید بگویید که در کارتان مهارت کافی دارید و دیگران از خدماتی که ارائه می کنید راضی و خوشحال هستند. در این شرایط بهترین گزینه استفاده از صفحات فرودی است که به خوبی طراحی شده و می تواند کاربر را به چنین شرایطی برساند.

بخوانید  نبایدهای طراحی سایت

می توان صفحات فرود را به راحتی تست کرد

فاکتورهای بسیار زیادی برای تعیین موفقیت آمیز بودن یا نبودن صفحه فرود وجود دارد. به عنوان مثال ایا می دانستید صفحات فرودی که محتوای ویدئویی دارند بازگشت سرمایه گذاری بیشتری فراهم می کنند؟ بهینه سازی صفحات فرود نیازمند بررسی همه جوانب موجود است. هر جنبه از طراحی سایت، محتوا، طرح، call to action و موارد دیگر می تواند بر روی پاسخگویی کاربر به صفحات فرود طراحی شده اثر بگذارد.

ترافیک سایت از طریق موتورهای جستجو را افزایش می دهند

اگر صفحه فرودی به خوبی بهینه سازی شده باشد و جستجو محور باشد می تواند از کلیدواژه های هدفمندی استفاده کند و ترافیک سایت را از طریق موتورهای جستجویی همچون گوگل بیشتر نماید. همیشه باید عملکرد صفحه فرودتان را مورد ارزیابی قرار دهید و خلاهای احتمالی را درک کنید. همین امر به شما کمک می کند محتوای صفحه فرود را بر اساس نیاز کاربر به روز نمایید. در بیشتر موارد مجبور خواهید بود پیام خود را بر اساس نیاز کاربر یا الگوریتم های گوگل تغییر دهید.

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از چندین خدماتی است که کاپرینا می تواند به خوبی و با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه دهد. طراحی سایت امری مهم و ضروری می باشد که باید به دست متخصص این کار سپرده شود. کاپرینا متعهد می شود که سایت شما را با بهترین کیفیت و پشتیبانی طولانی در اختیار شما بگذارید.

بیشتر بدانید درخواست مشاوره
مطالب دیگر
نظر کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *