تبلیغات آنلاین

Online Advertising

  • اگر می خواهید فروشتان را بیشتر کنید.
  • اگر از تبلیغات آفلاین خسته شده ایید.
  • اگر می خواهید برندتان را مطرح کنید.
  • اگر می خواهید موفقیت را لمس کنید.

پس باید به فکر تبلیغات آنلاین باشید

هوشمندانه

تبلیغات امری است که اگر به صورت هوشمندانه و با دقت انجام نشود ممکن است نتیجه عکس داشته باشد ، همیشه باید هوشمندانه و دقیق تبلیغات را انجام داد.

کیفیت

این روزها تبلیغ های بسیاری را میبینیم که به راحتی از کنارشان رد میشویم ولی گاهی اوقات یکسری از تبلیغات هستند که بخاطر کیفیت بالا توجه مارا جلب می کنند.

تخصص

تبلیغات آنلاین امری حساس می باشد که نیازمند تخصص بسیاری است این که بدانند کجا تبلیغ کنید که با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را داشته باشد.

تبلیغات خوب ، بازده عالی

تبلیغات خوب ، بازده عالی

تبلیغات کردن امری است که هرکسی توانایی آن را دارد و به راحتی می تواند با هزینه کردن تبلیغات خود را جرا نماید ولی اینکه کجا تبلیغ کنیم یا چگونه تبلیغ کنیم سوالی است که ذهن ها را درگیر می کند. تبلیغات آنلاین یکی از تخصص های تیم کاپرینا می باشد که می توانیم با کمترین هزینه بیشترین بازده را به دست آوریم.

چه زمانی تبلیغات کنیم ؟

چه زمانی تبلیغات کنیم ؟

شاید این جمله که هرچقد تبلیغ کنی کمه را شنیده باشید اما کسی از زمان تبلیغات صحبت نکرده است ، زمان تبلیغات امری مهم و حساس می باشد که ممکن است یک کمپین تبلیغاتی خوب را به شکست بکشاند. تیم کاپرینا با توجه به تجارب در دنیای آنلاین بهترین زمان تبلیغات را می داند و بازده تبلیغات را چند برابر می کنند.

تبلیغات خلاقانه ارزان

تبلیغات خلاقانه ارزان

تبلیغات می تواند با هزینه زیاد انجام شود و بازده خوبی داشته باشد ولی همیشه یک روش بهتر وجود دارد کی می توان با هزینه اندک بازده تبلیغات گران را به همراه آورد. تبلیغات خلاقانه تنها گزینه می باشد که می توانید به آن رجوع کنید.

مراحل تبلیغات

بررسی کسب و کار شما و یافتن موقعیت های مناسب برای تبلیغات

یافتن بهترین بستر برای تبلیغ کسب و کار شما که بیشترین بازده را داشته باشد.

تخصیص بوجه برای کمپین تبلیغات آنلاین در اولین مرحله از شروع کمپین

بازخورد های مشتریان

پیام بهادری مدیر سایت دیجی فالو

سرعت وکیفیت کار بسیار بالا بود. خیلی خوشحالم که با تیم کاپرینا کار کردم و در کنارشون به اهدافم رسیدم. در ضمن پشتیبانی بسیار عالی بوده.

مسعود والی مدیر سایت رئوف

سایت تحویل داده شده دقیقا همانی بود که ما می خواستیم البته یکسری تغیرات نیاز بود که بخوبی انجام دادن. زمان تحویل سایت هم بسیار مناسب بود.

مینا رحمانی مدیر سایت نی نی مونه

توی سایت های مجله ایی و خبری مهم ترین چیز پشتیبانی و بهینه سازی مداوم سایت هستش. خوشحالیم که با مجموعه کاپرینا همکاری عالی و بلند مدتی رو ساختیم