سئو و بهینه سازی

Search Engine Optimize

  • اگر می خواهید فروشتان را بیشتر کنید.
  • اگر می خواهید در گوگل جایگاه خوبی داشته باشید.
  • اگر می خواهید کاربران راحت تر شما را پیدا کنند.
  • اگر می خواهید سرعت سایتتان بالا باشد.

پس باید به فکر سئو و بهینه سازی باشید

افزایش سرعت

یکی از مهم ترین نکاتی که صاحبان سایت باید به فکر آن باشند سرعت بارگذاری سایت می باشد که افزایش سرعت امری ضروری می باشد.

بهینه سازی کدها

کدنویسی امری است که ممکن است با توجه نکردن به امور بهینه سازی بی نتیجه باشد و فقط زمان و هزینه را دو چندان کند. اما نگران نباشید ما با شما هستیم.

رتبه اول

همیشه برای اینکه در کاری موفق باشید یا باید بهترین شوید یا اولین این امر در دنیای اینترنت نیز صادق است و رتبه اول گوگل به همین معنا است.

محتوا امری مهم و ضروری

محتوا امری مهم و ضروری

تولید محتوا از اوایل اینترنت امری ضروری و مهم تلقی می شد ولی زیاد به آن توجه نمی کردند اما امروزه تولید محتوا ارزش حقیقی خود را به لطف گوگل پیدا کرده و مدیران سایت ها را به چالش کشیده است. تولید محتوا یکی از چند مراحل سئو و بهینه سازی می باشد.

تخصص و تجربه در کنار هم

تخصص و تجربه در کنار هم

سئو و بهینه سازی امری است که به شدت با تخصص و تجربه در ارتباط است و بدون تجربه نمی توان به نتایج خوبی در این شاخه رسید. سئو علمی است که با صحیح و خطا به دست می آید و مانند تمامی علوم تجربی ممکن است ۱۰۰ درصد درست نباشد اما متخصصان ما سعی بر این دارند که بهترن نتیجه را رقم بزنند.

زمان بندی و سرعت انجام کارها

زمان بندی و سرعت انجام کارها

سئو و بهینه سازی امری است که اگر در وقت و زمان مناسب انجام نشود بهره برداری را کاهش می دهد. مثلا فرض کنید می خواهید برای عید تخفیف ارائه دهید اما این تخفیف شما اردبهشت به گوش مشتری میرسد, خوب متوجه شدید که زمان برای سئو و بهینه سازی بسیار مهم است و باید برای آن برنامه ریزی کرد.

مراحل سئو و بهینه سازی

در اولین قدم از مراحل سئو و بهینه سازی به بررسی وضعیت سایت می پردازیم و گزارش کاملی از سایت را آماده میکنیم

دومین قدم تعیین رقبا و چالش ها برای رسیدن به بهترین نتایج می باشد که معمولا مهم ترین قدم می باشد

بازخورد های مشتریان

پیام بهادری مدیر سایت دیجی فالو

سرعت وکیفیت کار بسیار بالا بود. خیلی خوشحالم که با تیم کاپرینا کار کردم و در کنارشون به اهدافم رسیدم. در ضمن پشتیبانی بسیار عالی بوده.

مسعود والی مدیر سایت رئوف

سایت تحویل داده شده دقیقا همانی بود که ما می خواستیم البته یکسری تغیرات نیاز بود که بخوبی انجام دادن. زمان تحویل سایت هم بسیار مناسب بود.

مینا رحمانی مدیر سایت نی نی مونه

توی سایت های مجله ایی و خبری مهم ترین چیز پشتیبانی و بهینه سازی مداوم سایت هستش. خوشحالیم که با مجموعه کاپرینا همکاری عالی و بلند مدتی رو ساختیم