طراحی سایت

Creative Web Design

  • اگر می خواهید فروشتان را بیشتر کنید.
  • اگر می خواهید برند خودتان را داشته باشید.
  • اگر می خواهید خدمات بهتری ارائه دهید.
  • اگر می خواهید مشتریان وفاداری داشته باشید

پس باید به فکر طراحی سایتتان باشید

طراحی اختصاصی

سایت های طراحی شده توسط ما همیشه برای مشتریان به صورت اختصاصی طراحی می شود و قابلیت استفاده برای افراد دیگر را نخواهد داشت.

سرعت بارگذاری

این روزها سرعت بارگذاری سایت یکی از مهم ترین فاکتور ها در رتبه بندی سایت ها به شمار می آید و استاندارد آن باز شدن کل سایت زیر 3 ثانیه است.

گرافیک دلنواز

گرافیک و طراحی المان های سایت های ما توسط طراحان حرفه ایی و خوش ذوق ساخته می شود که با عشق و علاقه مشغول به کار هستند.

مدیریت آسان

سایت های طراحی شده توسط ما دارای پنل مدیریتی و تنظیماتی آسان می باشند که می توانید به راحتی تمام با آن ارتباط برقرار کنید.

امنیت

تیم ما همیشه می کوشد تا با کدنویسی استاندارد و بهینه امنیت کامل سیستم را برقرار کنید و در پایان کار تست های امنیتی را نیز بگیریم.

سازگاری

سایت های طراحی شده توسط ما با انواع سایز های موبایل و تبلت و کامپیوتر سازگاری کامل دارند و قابل استفاده می باشند.

پشتیبانی 24 ساعته در طول هفته

پشتیبانی 24 ساعته در طول هفته

این روز ها داشتن سایت سایت یکی از ارکان اصلی برای کسب و کار هایی می باشد که خواهان فروش بیشتر و خدمت رسانی بهتر هستند اما طراحی سایت بدون پشتیبانی یا پشتیبانی ضعیف در واقع جز دردسر چیزی ندارد. کاپرینا همواره بعد از طراحی سایت با شما همراه و هم مسیر می شود و در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی می باشد.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

طراحی سایت ، حرفه ایی است که این روز ها همه انتخاب می کنند و مشغول به فعالیت می شوند. این حرفه هروز در حال تغییر و بروز رسانی می باشد و کسی که در این حرفه مشغول به فعالیت است باید همیشه از جدید ترین نکات و تکنولوژی ها استفاده کند تا سایتی کارآمدتر را بسازد. متخصصان کاپرینا همیشه درحال مطالعه جدیدترین نکات این حرفه می باشند تا سایت های شما را به بهترین نحو طراحی کنند.

سئو و بهینه سازی اولیه

سئو و بهینه سازی اولیه

وب سایت ها از ابتدا با هدف فروش بیشتر و خدمت رسانی بهتر ایجاد شدند تا کاربران راحت تر و با سرعت بیشتری با خدمات آنان آشنا شوند ولی اگر کاربران نتوانند آن ها را پیدا کنند و با خدمت آنان آشنا شوند چه فایده ایی دارد ؟ گوگل برترین موتور جسجو می باشد که کاربران از آن استفاده می کنند. کاپرینا کمک می کند که در نتایج بهتر گوگل ظاهر شوید و کاربران ، مشتریان شما را بهتر و موثر تر پیدا کنند.

 

 

 

مراحل طراحی سایت

در این قدم شما یک درخواست مشاوره که رایگان است برای ما ارسال می کنید و همکاران ما در اسرع وقت با سما تماس میگیرند و در مورد طراحی سایت به شما مشاوره می دهند.

شما تصمیم به سفارش می گیرید و با تماس میگیرد و قرار مقالات حضوری یا آنلاین را مشخص میکنیم و در مورد قرارداد صحبت میکنیم

بازخورد های مشتریان

پیام بهادری مدیر سایت دیجی فالو

سرعت وکیفیت کار بسیار بالا بود. خیلی خوشحالم که با تیم کاپرینا کار کردم و در کنارشون به اهدافم رسیدم. در ضمن پشتیبانی بسیار عالی بوده.

مسعود والی مدیر سایت رئوف

سایت تحویل داده شده دقیقا همانی بود که ما می خواستیم البته یکسری تغیرات نیاز بود که بخوبی انجام دادن. زمان تحویل سایت هم بسیار مناسب بود.

مینا رحمانی مدیر سایت نی نی مونه

توی سایت های مجله ایی و خبری مهم ترین چیز پشتیبانی و بهینه سازی مداوم سایت هستش. خوشحالیم که با مجموعه کاپرینا همکاری عالی و بلند مدتی رو ساختیم

سوالات متداول
بله٫ طراحی سایت همیشه به فروش شما به صورت قطعی کمک می کند.